LM358ZS8G
LM358ZS8G
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1+
Hoeveelheid in voorraad: 68
LM358ZS8G. Aantal aansluitingen: 8:1. Aantal circuits: 2. Bandbreedte [MHz]: 1.1 MHz. Behuizing (JEDEC-standaard): -. Behuizing: SO8. Componentfamilie: Operationele versterker. Configuratie: opbouwcomponent (SMD). Maximale temperatuur: +70°C. RoHS: ja. Stroomverbruik [mA]: 0.44mA. Type circuits: Precisie operationele versterker. Zwenksnelheid [V/us]: 0.35V/us. [V]: -. Origineel product van fabrikant: Sg Micro. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
LM358ZS8G
12 parameters
Aantal aansluitingen
8:1
Aantal circuits
2
Bandbreedte [MHz]
1.1 MHz
Behuizing
SO8
Componentfamilie
Operationele versterker
Configuratie
opbouwcomponent (SMD)
Maximale temperatuur
+70°C
RoHS
ja
Stroomverbruik [mA]
0.44mA
Type circuits
Precisie operationele versterker
Zwenksnelheid [V/us]
0.35V/us