LED10-Y-0050, 10mm, geel
LED10-Y-0050, 10mm, geel
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1-4
Hoeveelheid in voorraad: 12
LED10-Y-0050, 10mm, geel. Diameter/afmetingen: 10mm. Kleur: geel. (cd): 18mcd. Bedrijfstemperatuur: -40...+85°C. Drempelspanning Vf (max): 2.5V. Formaat: cilindrisch convex. Golflengte (dominant): 588nm. Kijkhoek: 60°. Materiaal: verspreid. Maximale continue stroom: 20mA. Montage/installatie: PCB-doorvoermontage. Pd (vermogensdissipatie, max.): 105mW. RoHS: ja. Spec info: 2,54 mm steek. Voorwaartse spanning Vf (min): 2.1V. Origineel product van fabrikant: Kingbright. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
LED10-Y-0050
16 parameters
Diameter/afmetingen
10mm
Kleur
geel
(cd)
18mcd
Bedrijfstemperatuur
-40...+85°C
Drempelspanning Vf (max)
2.5V
Formaat
cilindrisch convex
Golflengte (dominant)
588nm
Kijkhoek
60°
Materiaal
verspreid
Maximale continue stroom
20mA
Montage/installatie
PCB-doorvoermontage
Pd (vermogensdissipatie, max.)
105mW
RoHS
ja
Spec info
2,54 mm steek
Voorwaartse spanning Vf (min)
2.1V