LED10-R-BLINK-W, 10mm, rood
LED10-R-BLINK-W, 10mm, rood
1-4
Verouderd product, wordt binnenkort uit de catalogus verwijderd. Laatste items beschikbaar
Hoeveelheid in voorraad: 18
LED10-R-BLINK-W, 10mm, rood. Diameter/afmetingen: 10mm. Kleur: rood. (cd): 1120mcd. Bedrijfstemperatuur: -30...+80°C. Configuratie: knipperende LED. Drempelspanning Vf (max): 6V. Formaat: cilindrisch convex. Golflengte (dominant): 625nm. Kijkhoek: 30°. Materiaal: transparant. Maximale continue stroom: 10...40mA. Montage/installatie: PCB-doorvoermontage. RoHS: ja. Voorwaartse spanning Vf (min): 4.5V. Origineel product van fabrikant: OptoSupply. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
LED10-R-BLINK-W
15 parameters
Diameter/afmetingen
10mm
Kleur
rood
(cd)
1120mcd
Bedrijfstemperatuur
-30...+80°C
Configuratie
knipperende LED
Drempelspanning Vf (max)
6V
Golflengte (dominant)
625nm
Kijkhoek
30°
Materiaal
transparant
Maximale continue stroom
10...40mA
Voorwaartse spanning Vf (min)
4.5V