LED10-R-0100, 10mm, rood
LED10-R-0100, 10mm, rood
1-4
Equivalentie beschikbaar
Hoeveelheid in voorraad: 181
LED10-R-0100, 10mm, rood. Diameter/afmetingen: 10mm. Kleur: rood. (cd): 36mcd. Drempelspanning Vf (max): 2.5V. Formaat: cilindrisch convex. Golflengte (dominant): 627nm. Kijkhoek: 60°. Materiaal: verspreid. Maximale continue stroom: 20mA. Montage/installatie: PCB-doorvoermontage. Pd (vermogensdissipatie, max.): 105mW. RoHS: ja. Voorwaartse spanning Vf (min): 2V. Origineel product van fabrikant: Kingbright. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
LED10-R-0100
14 parameters
Diameter/afmetingen
10mm
Kleur
rood
(cd)
36mcd
Drempelspanning Vf (max)
2.5V
Golflengte (dominant)
627nm
Kijkhoek
60°
Materiaal
verspreid
Maximale continue stroom
20mA
Montage/installatie
PCB-doorvoermontage
Pd (vermogensdissipatie, max.)
105mW
Voorwaartse spanning Vf (min)
2V