LED10-G-0070, 10mm, groen
LED10-G-0070, 10mm, groen
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1-4
Hoeveelheid in voorraad: 314
LED10-G-0070, 10mm, groen. Diameter/afmetingen: 10mm. Kleur: groen. (cd): 20mcd. Drempelspanning Vf (max): 2.5V. Formaat: cilindrisch convex. Golflengte (dominant): 565nm. Kijkhoek: 60°. Materiaal: verspreid. Maximale continue stroom: 20mA. Montage/installatie: PCB-doorvoermontage. Pd (vermogensdissipatie, max.): 105mW. RoHS: ja. Voorwaartse spanning Vf (min): 2.2V. Origineel product van fabrikant: Kingbright. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
LED10-G-0070
14 parameters
Diameter/afmetingen
10mm
Kleur
groen
(cd)
20mcd
Drempelspanning Vf (max)
2.5V
Formaat
cilindrisch convex
Golflengte (dominant)
565nm
Kijkhoek
60°
Materiaal
verspreid
Maximale continue stroom
20mA
Montage/installatie
PCB-doorvoermontage
Pd (vermogensdissipatie, max.)
105mW
RoHS
ja
Voorwaartse spanning Vf (min)
2.2V