DG2003-6-0-02P-11-01AH, 2
DG2003-6-0-02P-11-01AH, 2
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1-4
Hoeveelheid in voorraad: 25
DG2003-6-0-02P-11-01AH, 2. Aantal contactpersonen: 2. Connectormodel: met slot. Hoogte: 6mm. Klem: SMT. Nominale spanning: 200V. Nominale stroom: 10A. Ontvlambaarheidsindex: UL94V-0. RoHS: ja. Serie: DG2003. Toepassing van connectoren: LED-verlichting. Origineel product van fabrikant: Degson Electronics. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
DG2003-6-0-02P-11-01AH
11 parameters
Aantal contactpersonen
2
Connectormodel
met slot
Hoogte
6mm
Klem
SMT
Nominale spanning
200V
Nominale stroom
10A