CIPGST258S22KA
CIPGST258S22KA
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1+
Hoeveelheid in voorraad: 79
CIPGST258S22KA. Aantal aansluitingen: 6. Afmetingen: 87.3x10x16.2mm. Behuizing: -. Componentfamilie: Schuifpotentiometers met kunststof behuizing. Configuratie: PCB-doorvoermontage. Doorslagspanning: 500V. Lengte weerstandsbaan: 58mm. Maximale temperatuur: +70°C.. Nominale dissipatie [W @ °C]: 2x0.4W @ 40°C. Productgroep van de fabrikant: CIPGST 2.58. RoHS: nee. Temperatuurcoëfficiënt: -. Tolerantie (%): ±20 %. Weerstand: 22k Ohms. [V]: 500V. Origineel product van fabrikant: Radiohm. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
CIPGST258S22KA
14 parameters
Aantal aansluitingen
6
Afmetingen
87.3x10x16.2mm
Componentfamilie
Schuifpotentiometers met kunststof behuizing
Configuratie
PCB-doorvoermontage
Doorslagspanning
500V
Lengte weerstandsbaan
58mm
Maximale temperatuur
+70°C.
Nominale dissipatie [W @ °C]
2x0.4W @ 40°C
Productgroep van de fabrikant
CIPGST 2.58
RoHS
nee
Tolerantie (%)
±20 %
Weerstand
22k Ohms
[V]
500V