AMEL5-24SMAZ
AMEL5-24SMAZ
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1-1
Geen voorraad meer
Ontvang een e-mail wanneer dit product weer op voorraad is!
AMEL5-24SMAZ. Afmetingen: 51.5x26.1x15.8mm. Efficiëntie: 75%. Functie: AC/DC-omzetter, PCB-montage. Nominale stroom: 210mA. RoHS: ja. Spec info: schakelfrequentie 132 kHz. Uitgang: Vaste uitgangsspanning. Uitgangsspanning: 24VDC. Vermogen: 5W. Voedingsspanning: 115...230VAC. Origineel product van fabrikant: Aimtec. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
AMEL5-24SMAZ
11 parameters
Afmetingen
51.5x26.1x15.8mm
Efficiëntie
75%
Functie
AC/DC-omzetter, PCB-montage
Nominale stroom
210mA
RoHS
ja
Spec info
schakelfrequentie 132 kHz
Uitgang
Vaste uitgangsspanning
Uitgangsspanning
24VDC
Vermogen
5W